Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes 12 vjeçarja në Liqenin e Batllavës

Vdes 12 vjeçarja në Liqenin e Batllavës

Një 12 vjeçare ka vdekur sot rreth orës 18:00 në Liqenin e Batllavës.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtiëns, Agron Borovci.

Borovci ka thënë se për momentin nuk ka më shumë detaje lidhur me këtë ngjarje të rëndë, dhe sipas tij, Policia është duke hetuar rastin.

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *