Home / Lajme / Kronika e zezë / Vdes edhe gruaja e katërt e Frank Sinatras

Vdes edhe gruaja e katërt e Frank Sinatras

Gruaja e katërt e Frank Sinatras, Barbara, ka vdekur në moshën 90-vjeçare. “Zonja me sy blu” ishte martuar me këngëtarin e famshëm më 1976 dhe ishin bashkë për 22 vjet.

 

Barbara Sinatra ishte themeluesja e organizatës “Barbara Sinatra Children’s Centre” që i dilte në ndihmë fëmijëve të abuzuar. “Ajo vdiq e rrethuar nga familjarët dhe miqtë në shtëpinë e saj”, ka thënë drejtori i kësaj qendre, John Thorensen. Ajo ishte bashkëshortja e katërt e Sinatras.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *