Home / Lajme / Rajon / Vdes në Francë Kushtrim F. Kelmendi nga Presheva

Vdes në Francë Kushtrim F. Kelmendi nga Presheva

Në orët hershme të mëngjesit në Parisin e largët të Francës pushoi zemra e patriotit Preshevar, Kushtrim Fehmi Kelmendi që u lindë me 10.11.1961.

Ngushëllime familjes dhe miqëve!

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *