Home / Lajme / Kronika e zezë / Vetëvaret në burgun e Krujës i dënuari për vrasje

Vetëvaret në burgun e Krujës i dënuari për vrasje

Policia e Durrësit ka njoftuar se një i burgosur është gjendur i varur brenda në qelinë e tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30  në ambjentet e burgut në Zahari.

I vetëvarur ishte 48 vjeçari me inicialet shtetasi T.Z. banues në Berat. Ai ishte në burg për kryerjen e një vrasje.

Policia thotë se u kryen veprimet e para proceduriale në bashkëpunim me Shërbimin e Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve dhe dyshohet se 48-vjeçari është vetëvarur me çarçaf .

Ngjarja do te hetohet me tej nga Prokurori a Krujës

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *