Home / Lajme / Rajon / Video/ Skandali në Ksamil, plasin ujërat e zeza dhe vërshojnë në det

Video/ Skandali në Ksamil, plasin ujërat e zeza dhe vërshojnë në det

Një tmerr të vërtetë po përjetojnë pushuesit në Ksamil ditën e sotme. Një tubacion në plazhin i ujërave të zeza në “Gjiri Poda” ka plasur dhe ato po derdhen të gjitha në det.

 

Këto pamje tregojnë se si deti ka marrë komplet një gjyrë tjetër. Pushuesit po largohen të shqetësuar nga ajo që po ndodh. Ngjarja ka ndodhur . Ende nuk ka asnjë reagim nga autoritetet.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *