Home / Lajme / Kronika e zezë / Video/ Vdes prezantuesja e njohur, i ra palma në kokë

Video/ Vdes prezantuesja e njohur, i ra palma në kokë

Vdes në rrugë një prezantuese e famshme televizive në Indi, pasi një palmë i ra mbi kokë.

 

Mediat raportojne se 58-vjeçarja Kanchan Nath, po kthehej në shtëpi pas një leksioni për joga që kishte ndjekur në Chembur, Mumbai. Pamjet që po qarkullojnë në internet tregojnë momentin e frikshëm, kur mbi prezantuesen bie palma dhe e përplas fort në tokë.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *