Home / Kryesoret / VMRO mohon zërat se po i fsheh Grujevskin dhe Boshkovskin

VMRO mohon zërat se po i fsheh Grujevskin dhe Boshkovskin

Nga VMRO-DPMNE mohojnë zërat se të arratisurit Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski mundet të fshihen në zyrat e partisë.

I pyetur nga mediat Orçe Gjirogjivbski nga VMRO-ja tha se ka 4-5 që është në ambientet e partisë dhe se nuk i ka parë në këto ambiente Grujveskin dhe Boshkovskin.

Në opinion qarkullojnë zëra se dy të paditurit, të cilët nuk janë të kapshëm për policinë, mundet të vshihen ose të mbrohen nga vetë partia opozitare.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *