Home / Lajme / Kronika e zezë / Vritet 19-vjeçari në një dasëm të Likovës

Vritet 19-vjeçari në një dasëm të Likovës

19-vjeçari nga Gjermania, me origjinë nga Serbia, ka vdekur në Maqedoni, pasi nga plagët e rënda, ka vdekur në një dasëm dje në Likovë të Kumanovës,

MPB ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:45.

Përderisa ka qenë i ulur në oborrin e Z.SH. (51) ku ishte edhe festa, 63-vjeçari A.SH. ka njerrë armën e zjarrit me kalibër 9 mm, të cilin e ka poseduar pa leje dhe ka gjuajtur disa plumba në ajër, i cili njëri prej plumbave ka shkuar në dejtim të 19-vjeçarit B.A.

Djali i lënduar është transferuar në spitalin e Kumanovës ku edhe aty ka vdekur. Kufoma është dorëzuar për autopsi, A.SH. është paraburgosur, ndërsa policia punon në qartësimin e rastit. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *