Home / Showbiz / Xhensila dhe Besi konfirmojnë muajin e dasmës

Xhensila dhe Besi konfirmojnë muajin e dasmës

Ka qarkulluar prej kohësh lajmi se një nga çiftet më të njohura të showbiz-it, Xhensila dhe Besi, do të lidhin kurorë gjatë këtij viti, por pa zbuluar datën.

Ata e kanë vendosur prej kohësh tashmë, madje kanë përmbyllur edhe një pjesë të mirë të përgatitjeve, por datën ende nuk e kanë zbuluar.

Burimet për Prive shprehen se Xhensila dhe Besi do të martohen në fillim të muajit shtator.

Dasma do të jetë e madhe, plot miq e të afërt, ashtu siç i shkon për shtat të festohet një dashurie të fortë e shumëvjeçare.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *