Home / Showbiz / Yllka Kuqi mahnitë me veshjen e radhës (Foto)

Yllka Kuqi mahnitë me veshjen e radhës (Foto)

Veshja e saj është komentuar në shumë raste, ndonjëherë edhe duke marrë komente negative, shkruan revista Kosovarja.

Por, mbi të gjitha, ajo gjithmonë ia doli të duket bukur në çdo paraqitje të saj.

Edhe kësaj here, ajo ka befasuar me fustanin në të cilin vërtetë tregohet një zonjë me klas.

Shikojeni dhe binduni…/Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *