Home / Kuriozitete / Zbret Pokemoni në tokë, mund ta shikoni live në këtë datë dhe në këtë vend (Video)

Zbret Pokemoni në tokë, mund ta shikoni live në këtë datë dhe në këtë vend (Video)

Loja e famshme, Pokemon Go do të ketë një ngjarje të rëndësishme. Krijuesit e lojës për herë të parë do të “zbresin” në tokë pokemonin e shumë kërkuar.

Ngjarja do të ndodhë në Chicago me datë 22 korrik, shkruan Indeksonline.

Ngjarja është inskenuar në ambient të hapur dhe të bëj bashkë shumë lojtarë të apasionuar pas lojës të cilët kanë shansin të provojnë ndjenjën për të parë Pokemonin nga afër.

Në videon në vazhdim mund të shikoni reklamën e kësaj ngjarje./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *