Home / Showbiz / Zbulohet emri i vogëlushes së Fatjonit dhe Matildës, ja si duket ajo (Foto)

Zbulohet emri i vogëlushes së Fatjonit dhe Matildës, ja si duket ajo (Foto)

Fatjoni dhe Matilda e Big Brother 7 janë bërë prindër të një vajze.

Çifti ka zgjedhur emrin Evelyn për vogëlushen.

‘Miresevjen e bukura Evelyn ! Zia Jona te uron nje jet te gjat e te bukur si ne perralla dhe jam e sigurt qe do e kesh duke pasur parasysh ata prinder te mrekullueshem qe do kesh prane. Mezi po pres te te shoh live dhe te te kullufis te teren’-ka shkruar Jona Kalemaj krah fotos së engjëllit të vogël.

Jona është një nga mikeshat më të afërta të çiftit, ndër të paart që mësoi për ardhjen në jetë të vogëlushes. /Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *