Home / Lajme / Maqedoni / Zëvendësministri për Punë dhe Politikë sociale Aziri në vizitë zyrtare të Komunës së Likovës

Zëvendësministri për Punë dhe Politikë sociale Aziri në vizitë zyrtare të Komunës së Likovës

Zëvendësministri për Punë dhe Politikë sociale doc.d-r Elmi Aziri vizitoi Komunën e Likovës ku realizoi takim me kryetarin e Komunës së Likovës, Bashkim Amidi.

Ata biseduan për nevojat e Komunës së Likovës dhe kompetencat e Minsitrisë për Punë dhe Politikë Sociale, përkatësisht për mundësitë të bashkëpunimit të mëtutjeshëm të këtyre dy institucioneve.

Vizitën zyrtare të Likovës zëvendësministri për Punë dhe Politikë Sociale Aziri e mbaroi me vizitën e zyrës rajonale të IP Qendra ndërkomunale për punë sociale Kumanovë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *