Home / Lajme / Kronika e zezë / 79 vjeçari mbytet në thellësi të detit në Himarë

79 vjeçari mbytet në thellësi të detit në Himarë

Një pushues në moshë madhore ka humbur jetën në Himarë.

79 vjeçari me inicialet I.R ka humbur jetën teksa ishte futur në det për tu larë. I moshuari vuante nga tensioni dhe ishte banues në Tiranë. Ai është nxjerrë në breg nga pushuesit.

Mjekët i dhanë ndihmën e parë, por ai nuk mundi të mbijetonte .

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *