Home / Lajme / Maqedoni / A po largohet Murtezi nga BDI?

A po largohet Murtezi nga BDI?

A po ia kthen shpinen partise amë BDI, aktori i mirenjohur kumanovar dhe i punesuar ne Teatrin  shqiptar të Shkupit.

Ai me statusin e fundit ne rrjetin social facebook ne menyre metaforike piketon ose shigjeton dike!

Valle mos ka te beje me teatrin shqiptar ku 16 vite po udhehiqet si prone e tij nga i njejti kuader?!
Perndryshe Ylber Murtezi njihet si aktor qe publikisht kishte perkrahur BDI-ne dhe qe ka autoritet te madh ne Likov,Kumanove dhe Shkup dhe qe u kishte siguruar vota me bollek kesaj partie./Lajmpress

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *