Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

 

Një aksident I rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Odër në rrugën Tetovë-jazhincë. Sipas të dhënave të para në këtë aksident ka të lënduar rëndë dhe dyshohet të vdekur.

 

Sipas të dhënave të para në këtë aksident janë përfshirë automjetet e tipit Llada dhe Opel Vektra.Aksidenti ka ndodhur në orët e pasditës, ndërsa informatat e para janë se në Spitalin e Tetovës janë duke u mjekuar edhe katër persona.

 

Gjithashtu lexo

Serbi – Vdes në aksident kryekomunari dhe kryetari i këshillit komunal

Kryetari i komunës dhe kryetari i këshillit komunal të komunës së Ranillugut në Serbi gjetën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *