Home / Lajme / Rajon / Aksident zingjiror , përfshihet edhe vetura e nuses (Foto)

Aksident zingjiror , përfshihet edhe vetura e nuses (Foto)

Para pak minutave një aksident zingjiror ka ndodhur në Lipjan. Në aksidentin në fjalë janë përfshirë tri vetura, në njërën prej të cilave ishte edhe një nuse në ditën e dasmës.

BMW, Reno Clio dhe një Ford janë vetura te përfshira në këtë aksident i cili ka shkaktuar dëme të mëdha materiale, transmeton Indeksonline.

Nuk dihet nëse ka të lënduar si pjesë e aksidentit në fjalë edhe pse njëri nga pasagjerët shihet duke mbajtur qafën si pasojë e dhimbjeve./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *