Home / Lajme / Kronika e zezë / Aksidentohen dy vetura në fshatin Çellopek të Tetovës

Aksidentohen dy vetura në fshatin Çellopek të Tetovës

Para pak çastesh ndodhi njç aksident në fshatin Çellopek të Tetovës .

Në aksident u përfshin një veturë e tipit Mercedes dhe  vetura e kompanis së taxi Zoki nga Tetova.

Fatmirsisht nuk ka të lënduar në njerëz ,vetëm dëme materiale .

Fotoja është dërguar në postën e Televizionit Koha nga një kalimtarë rasti .

Gjithashtu lexo

Përplasen dy makina, dy persona përfundojnë në spital

Sonte në Kavadar në bulevardin “Makedonija” ka ndodhur një përplasje serioze makinash, ku mbeten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *