Home / Showbiz / Almeda shijon jetën luksoze pranë aktorit turk (Foto)

Almeda shijon jetën luksoze pranë aktorit turk (Foto)

Almeda shijon jetën luksoze pranë aktorit turk (Foto)

Një ndër femrat më te bukura shqiptare që pati fatin të jetë pjesë e familjes Sayisman është duke shijuar jetën e saj në maksimum.

Bëhet fjalë për Almeda Abazin, modelja që vodhi zemrën e aktorit turk Tolgahan , transmeton Indeksonline.

Dyshja e shumë përfolur po udhëtojnë në vende të bukura dhe po e përjetojnë dashurinë e tyre . Jeta luksoze që e bëjnë arsyetohet me numrin e madh të hoteleve që posedojnë ata./Indeksonline/

https://www.instagram.com/p/BS…

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *