Home / Showbiz / Argjend Heta sjell projektin e ri muzikor (Video)

Argjend Heta sjell projektin e ri muzikor (Video)

Këngëtari Argjend Heta tashmë ka publikuar projektin e tij muzikor të titulluar “Diamant” të cilin e ka realizuar edhe me videoklip.

Ndonëse jeton larg Kosovës ai videoklipin e ka realizuar në Kosovë dhe pushimet zakonisht  i kalon në vendlindjen e prindërve të tij. Pra, në Kosovë.

Argjend Heta është i njohur për publikun edhe në fushën e modelzimit ndërsa përveç projektit të fundit muzikor ai ka rezlizuar edhe më parë këngë.

Producent i këngës “Diamant” është Kushtrim Berisha.

Express ju sjell videoklipin e tij

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *