Home / Lajme / Rajon / Arrestohen dy femra, tentuan të fusin marihuanë në burg

Arrestohen dy femra, tentuan të fusin marihuanë në burg

Dy femra janë arrestuar pasi që kishin tentuar të fusin në burgun e Dubravës substanca narkotike të llojit marihuanë.

Substanca narkotike me peshë rreth 20 gram është konfiskuar.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarat janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *