Home / Showbiz / Bleona i del në takim frizerit të famshëm botëror (Foto)

Bleona i del në takim frizerit të famshëm botëror (Foto)

Bleona Qerreti nuk e ka problem të bëjë publike edhe takimet e saj. Këtë e ka treguar edhe në postimin e fundit në Instagram ku shihet në prani të dy të moshuarve.

Por, një koment i ardhur nga frizeri i famshëm botëror, Peter Savic e ka treguar anën “free” të Bleonës.

Frizeri i Maddonas, Jennifer Lopezit dhe shumë artisteve të famshme e ka pyetur në koment bukuroshen shqiptare se ku ndodhet.

Nuk ka vonuar përgjigja e saj e cila publikisht i ka treguar edhe kohën dhe vendin e takimit./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *