Home / Showbiz / David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij (Foto)

David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij (Foto)

David Beckham është një baba shumë i përkushtuar dhe model pasi kalon shumë kohë me fëmijët e tij.

Ish-futbollisti ka ndërtuar kështjellën e Disney në formatin 3D duke bashkuar 4080 copa për ti bërë një surprizë vajzës së tij Harper.

Ai e ka ndarë lumturinë e tij me fansat 6 ditë pasi filloi ndërtimin e saj.

“Dikush do të marrë në surprizë të bukur në mëngjes”, potencoi Beckham. /Oranews

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *