Home / Lajme / Rajon / Digjet një Audi Q7

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e Vlorës.

Vetura ka qenë e parkuar dhe është djegur plotësisht pranë zonës së njohur si Skela.

Ende nuk dihet nëse ajo është djegur qëllimisht ose jo, transmetojnë mediat shqiptare, sipas të cilave pronari i makinës është shtetasi A.Rr.

Gjithashtu lexo

Edhe një veturë e vjedhur gjendet përmes Facebook-ut (FOTO)

Pak ditë pasi u gjet një kamion i vjedhur përmes grupit të Facebook-ut “Marakli t’kerreve”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *