Home / Lajme / Maqedoni / Do të prezantohen rezultatet nga puna e sektorit të sigurimit

Do të prezantohen rezultatet nga puna e sektorit të sigurimit

Agjencia për supervizion të sigurimit, sot para opinionit do t’i prezantojë rezultatet më të reja për punën e sektorit të sigurimit në vend,

Në takimin me gazetarët Agjencia do t’i prezantojë edhe ngjarjet dhe ndodhitë e fundit në sferën e sigurimit dhe supervizionit të sigurimit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *