Home / Showbiz / Dy aktoret e Hollywoodit që i çmendin kosovarët, ndodhen aktualisht në Serbi (Foto)

Dy aktoret e Hollywoodit që i çmendin kosovarët, ndodhen aktualisht në Serbi (Foto)

Dy aktoret e famshme të Hollywoodit, Julia Roberts e Demi Moore  ndodhen në shtetin fqinjë, në Serbi.

Pas disa ditëve të kaluara në Beograd, Roberts dhe Moore janë shpërngulur në Novi Sad.

Arsyeja e vizitës së tyre ka të bëjë me burrin e Julia Roberts që është skenarist dhe po bën xhirime të një filmi.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *