Home / Showbiz / E gjithë familja fansa të Aurelës, brenda veturës këndojnë e vallëzojnë (Foto)

E gjithë familja fansa të Aurelës, brenda veturës këndojnë e vallëzojnë (Foto)

Aurela Gace është ndër emrat më të kërkuar të skenës muzikore shqiptare.

Ajo ka rreth vetes tejet shumë fansa dhe njerëz të grupmoshave të ndryshme që e dëgjojnë, shkruan Indeksonline.

Një video që ajo ka hedhur në Instagram, shihen një familje e cila në veturën e tyre këndojnë e kërcejnë me këngën e Aurelës.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *