Home / Showbiz / Elegante dhe shumë joshëse, Elhaida në fustan të gjatë (Foto)

Elegante dhe shumë joshëse, Elhaida në fustan të gjatë (Foto)

Elhaida Dani përpos që është njëra ndër shqiptaret me vokalin më të mirë, ajo di të jetë edhe shumë elegante.

E bukur dhe me shumë stil duket Elhaida në fotografinë e fundit që është shfaqur në Instagram, transmeton Indeksonline.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, përderisa vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *