Home / Showbiz / Fitoi 100 milionë lekë por fituesja e BB udhëton me autobus

Fitoi 100 milionë lekë por fituesja e BB udhëton me autobus

100 milionë lekë nuk janë pak dhe me to mund të sigurosh të ardhmen duke i investuar diku apo duke hapur një biznes ose t’i krijosh vetes një jetë luksoze: një makinë të mirë dhe pushime. Mirëpo fituesen e Big Brother 4, Ermelën nuk e kemi parë të bëjë asnjërën nga këto.

Se si i harxhoi 100 milionët nuk e dimë, por edhe pas famës që mori nga Big Brother ajo nuk jeton jetën si VIP. Madje udhëtimet për në plazh i bën me autobus.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet në autobus duke shkuar për në plazh por pa treguar në shoqërinë e kujt është.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *