Home / Showbiz / Flori Mumajesi synon tregun ndërkombëtar me projektin e ri? (Video)

Flori Mumajesi synon tregun ndërkombëtar me projektin e ri? (Video)

Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Karma” mban titullin këng, të cilën e solli në bashkëpunim me Brunon, Klajdin dhe Dj Vicky.

Kënga është punuar nga vetë Flori ndërsa për tekstin, i cili është në spanjisht janë kujdesur Klajdi dhe Bruno.

Kënga është e tëra në gjuhën spanjolle dhe me ritme latine dhe si duket Flori me këtë projekt tenton të dalë jashtë kufijve shqiptar.

Se do të ecë kënga dhe deri ku do të mbërrijë do ta shohim ditëve në vijim./GazetaExpress/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *