Home / Showbiz / Flori,Bruno dhe Klajdi publikojnë këngën më të re (Video)

Flori,Bruno dhe Klajdi publikojnë këngën më të re (Video)

Flori,Bruno dhe Klajdi publikojnë këngën më të re (Video)

Bashkëpunimi më i ri në showbizin shqiptarë është lansuar para pak minutave.

‘Karma’ është kënga e realizuar nga Flori, Bruno dhe Klajdi.

Tre këngëtarët të cilët janë pjesë e një produksioni ‘Threedots’ kanë publikuar një bashkëpunim të parë e që duket të ketë një sukses fantastik nga mënyra e realizimit, transmeton Indeksonline.

Kënga ka tekst në gjuhën spanjolle dhe tingëllon për mrekulli nga të tre këngëtarët. Videoklipi është shumë veror, me shumë femra, ritëm dhe pamje të bukura të verës./Indeksonline/

 

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *