Home / Showbiz / Fustani i kreatores shqiptare në Oscars (FOTO)

Fustani i kreatores shqiptare në Oscars (FOTO)

Kosova ditë e më shumë po tregon se është një vend i talentëve të mëdhenjë në shumë fusha të artit.

Një tjetër sukses në këtë aspekt është arritur së fundmi në modë nga kreatorja Kaona Duriqi.

Fustani i krijuar nga kosovarja u vesh mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e çmimeve ‘Oscars’ nga aktorja Nikki Novak.

Ky padyshim është një sukses mjaft i madh pasi që janë të pakta  kreatoret shqiptare të cilat kanë arritur të fusin krijimet e tyre në këtë event.

Përpos saj Kaona arriti të marrë komente mjaft pozitive për këtë krijim i cili do të jetë një pasqyrë mjaft e mirë e punës së saj. /Prive.al/

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *