Home / Lajme / Kronika e zezë / Futet për t’u larë, vdes pushuesja në Sarandë

Futet për t’u larë, vdes pushuesja në Sarandë

Një pushuese ka gjetur vdekjen mëngjesin e ditës së sotme pranë vendit të quajtur ”çentrali”, në plazhin e Sarandës.

Policia pasi ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ka konstatuar A.B., 74 vjeçe, banuese në Sarandë, të pajetë në breg të detit.

Nga verifikimi dhe hetimi paraprak i policisë rezulton se e moshuara ka ndërruar jetë si pasojë e problemeve shëndetësore (kardiake).

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. 

Gjithashtu lexo

Hetimet – Shqiptari ekzekutohet në Monza të Italisë

Një 24 vjecarë shqiptar, me inicialet I.B, është qëlluar për vdekje me armë zjarri para …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *