Home / Showbiz / G4shi publikon datat e koncerteve në Amerikë

G4shi publikon datat e koncerteve në Amerikë

Ai kohë më parë nënshkroi me kompaninë muzikore të Jay-Z, Roc Nation.

G4shi, apo në realitet siç quhet, Labinot Gashi, është renditur si një ndër reperët më të mirë në Amerikë.

E në saje të këtij suksesi, reperi shqiptar do të nis që nga nesër një turne koncertal anembanë Amerikës Veriore.

Këngëtari tashmë ka publikuar datat e koncerteve, i cili nis me Baltimorin dhe përfundon me 8 tetor në Vancouver të Kanadasë.

Ndryshe, këngëtari është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat pritet t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *