Home / Showbiz / Genci thumbon kolegët: Jeni të rinj në këtë biznes, unë kam 20 vite përvojë! (Foto)

Genci thumbon kolegët: Jeni të rinj në këtë biznes, unë kam 20 vite përvojë! (Foto)

Reperi Genc Prelvukaj ka qenë në qendër të vëmendjes së medieve rozë kohëve të fundit.

Ai u përfol për dy gjëra: projektet e reja dhe lidhjen me këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi, shkruan Indeksonline.

Genci para pak minutash ka postuar një thënie thumbuese që sic duket ia ka kushtuar kolegëve të tij këngëtar.

“Ju i keni 4-5 vite të suksesshme në këtë biznes. Gëzuar për këtë, por unë i kam 20. Ta shohim cka do të bëni për 15 vitet e ardhshme. Nëse e bëni mirë, atëherë unë iu lë të uleni afër meje”, ka shkruar Genci në Instagram.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *