Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjenden dy trupa të pajetë, njëri në digën “Lisiçe”, tjetri në Liqenin e Prespës

Gjenden dy trupa të pajetë, njëri në digën “Lisiçe”, tjetri në Liqenin e Prespës

B.I (52), banor i fshatit Drenovë, dje në digën “Lisiçe” derisa ka peshkuar me GJ.J (58) ka parë një prizë për peshkim, ka kërcyer në ujë që ta nxjerr, pas çka është përmbytur dhe nuk është paraqitur në sipërfaqe.

MPB kumtoi se në vendin e ngjarjes janë dërguar nëpunës nga SPB Veles, ndërsa janë angazhuar edhe pjesëtarë të Njësitit për detyra të posaçme për gjetjen dhe nxjerrjen e trupit.

MPB informon se dje në afërsi të fshatit Dollno Dupeni në Liqenin e Prespës, është gjetur R.A. (53) i mbytur nga Prilepi.

Nëpunësit policorë nga Stacioni policor Markova Noga e kanë nxjerrë trupin nga lumi.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *