Home / Showbiz / Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta krijojë kur merr pjesë në ahengje të ndryshme,

Me që angazhimet gjatë verës i ka të shumta dhe sidomos në Ulqin, është vërtetë e lodhshme për të çdo natë bërja e grimit, andaj me një postim të saj ka prekur shumë ndjekësit.

Ajo është shprehur se çdo natë ka problem me këpucët, grimin, veshjen por jo edhe me lëvdatat që merr për punën e saj, duke qenë ato motivi më i fortë që Gjystja të vazhdojë punën edhe përkundër lodhjes së madhe.

E këtë më së miri e ka shpjeguar në postimin të cilin e keni mundësinë ta shihni në vazhdim.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *