Home / Kuriozitete / Incident i sikletshëm në Malësinë e Madhe, dhëndri tregon të vërtetën në dasmë

Incident i sikletshëm në Malësinë e Madhe, dhëndri tregon të vërtetën në dasmë

Shpesh herë, çiftet preferojnë të surprizojnë njëri-tjetrin ditën e dasmës. E pikërisht këtë ka menduar të bëjë edhe një djalë shqiptar me atë që do të jetë partnerja e tij e jetës. Ka qenë një shaka shumë e rëndë, që në rast se nuk do të ishte shaka, do të ishte një situatë shumë e sikletshme.

 

Ai ka menduar që bashkë me kamarierët të bëjnë sikur rrëzohen dhe sikur torta e dasmës shkatërrohet e gjitha. Vetëm të shikoni fytyrën e nuses në atë moment.

Gjithçka ka qenë një shaka dhe çifti që lidhi kurorë këtë 27 korrik në Malësinë e Madhe kanë kaluar mes humorit e batutave shakanë me kripë të bërë nga dhëndri.

Brenda pak minutash ka ardhur edhe torta tjetër, ajo e planifikuar për këtë dasmë ndërsa një person ka lajmëruar se gjthçka ishte menduar për të rritur humorin mes të ftuarave.
Shiko videon me poshte.

Gjithashtu lexo

A është Toka e ndjeshme ndaj vrimave të vogla, të zeza?

Universi mund të mbushet me vrima të lashta të zeza, të cilat kalojnë afër nesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *