Home / Lajme / Botë / Incident para Konsullatës kineze në Los Angjelos

Incident para Konsullatës kineze në Los Angjelos

Një burrë i armatosur gjuajti ndaj Konsullatës kineze në Los Angjelos, kumtoi policia amerikane.

“Në incident, që ndodhi në orën gjashtë sipas kohës lokale, askush nuk është lënduar,s epse Konsullata ende nuk kishte filluar me punë”, theksoi përfaqësuesi i policisë lokale,

Majkëll Lopez. Ai shtoi se burri është gjetur i vdekur në automobilin e vet, që ishte parkuar në afërsi, pasi që ka qëlluar veten.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *