Home / Showbiz / Kaltrina Selimi mahnitëse në fotot e fundit (Foto)

Kaltrina Selimi mahnitëse në fotot e fundit (Foto)

Këngëtarja Kaltrina Selimi këto ditë është bërë shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe nga çdo veprim që bën.

Pas një pauze prej gati 10 muajsh nga projekti i fundit, pritet që ashtu si kolegët e tjerë të saj edhe Kaltrina të sjell një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Këto ditë, Kaltrina ka qenë e angazhuar në ahengje familjare dhe në fotot që ka publikuar në rrjete sociale dukej për mrekulli.

“Pa ty” është kënga e publikuar në tetor të vitit 2016, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Gold Ag.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *