Home / Showbiz / Kaq elegante vështirë se e keni parë ndonjëherë Majlinda Kelmendin

Kaq elegante vështirë se e keni parë ndonjëherë Majlinda Kelmendin

Xhudistja Majlinda Kelmendi është vajza nga Kosova e cila vazhdimisht na bën krenar në çdo paraqitje që bën në sportin e xhudos si brenda ashtu dhe jashtë vendit.

Atë jemi mësuar ta shohim zakonisht të veshur me rroba sportive, por rrallëherë rastis ta shohim elegante.

Së fundi, ishte dizejnerja Blerina Kllokoqi-Rugova ajo e cila publikoi disa imazhe të Majlindës në të cilat shfaqet shumë elegante me një fustan blu të lehtë.
Ashtu siç përshtatej në veshjet e xhudistes, Majlinda dukej për mrekulli edhe e veshur me fustan.

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *