Home / Showbiz / Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Këngëtarja kosovare bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Ajo ka kohë që është shkëputur nga skena muzikore.
Mirëpo fansat e saj ende kujtojnë shumë hite të saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Monika Salihu, vajzën e boksierit të njohur Aziz Salihu,

E sot është një ditë shumë e veçantë për Monikën dhe të gjithë familjen e saj.

Monika sot ka përjetuar ndjenjën më të bukur atë të të bërit nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur boksieri Aziz Salihu përmes një postimi që ka bërë në profilin e tij në Facebook.

Ai ka postuar një fotografi të Monikës ku shihet së bashku me vajzën e porsalindur.

“Sot me ndihmen e Zotit u bera Gjysh. Monika na dhuroi nje vajze qe gezoi gjithe familjen Salihu dhe kjo ndjenj qenka e papershkrushme. I deshirojm shendet dhe jet te gjate Melodi”, kishte lënë mbishkrim ai.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *