Home / Showbiz / Këta janë prindërit e Besa Gashit (Foto)

Këta janë prindërit e Besa Gashit (Foto)

Është një ndër femrat më të pashme në Kosovë, që nuk e ka ndërmend të ndryshoj, madje sa më shumë që kalon koha, aq më e bukur bëhet, shkruan “Kosovarja”.

Besa Gashi na ka prezantuar bashkëshortin, te bijën e motrat, ndërkaq tani u erdhi rradha prindërve.

Siç shihet edhe në foto, prindërit e ish “Miss Kosoves” duken shumë mirë dhe ende po e gëzojnë rininë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja shihet se i ka ngjarë të ëmës.

Foto është shoqëruar me mbishkrimin “Ah sa i dua”./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *