Home / Showbiz / Këto imazhe dëshmojnë se Alberia i kalon vazjat me linja (Foto)

Këto imazhe dëshmojnë se Alberia i kalon vazjat me linja (Foto)

Është e pamundur të kalojë qoftë edhe një ditë, e emri i Alberies të mos përflitet në mediat rozë, shkruan Kosovarja.

E padyshim, gjithçka ka një arsye.

Për Alberie Hadërgjonaj, nuk është e nevojshme as të tregohet arsyeja e prezencës së saj në vazhdimësi, si kryefjalë e rubrikave rozë.

‘Konkurrenca’ që po u bën vajzave të saj në radhë të parë, e si e tillë edhe këngëtareve të reja të estradës, nuk ka se si të mos jetë magnet për audiencën.

Bile, imazhet e fundit janë ato që nuk lënë hapësirë për të komentuar, ngaqë vetë pamja e saj flet më tepër se çdo lloj përshkrimi që mund t’i bëhet linjave perfekte.

Një fustan i kuq e tejet elegant si ky, me të cilin na shfaqet në imazhet e fundit, i thekson aq bukur format prej 20-vjeçareje të Alberies, saqë nuk mbetet tjetër për të thënë, veçse për kujdesin e shtuar ndaj vetes, është shembulli tipik i një super femre.

Megjithëse, kjo vlen për linjat në super formë, por jo edhe për pamjen ndonjëherë të ekzagjeruar apo jo origjinalitetin në pamje, për të cilin është kritikuar e vazhdon të kritikohet mjaft./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *