Home / Showbiz / Kjo çka i ka ndodh Shyhretes mos i ndodht askujt..!! (Video)

Kjo çka i ka ndodh Shyhretes mos i ndodht askujt..!! (Video)

Këngëtarja Shyhrete Behluli ka ardhur me një rrëfim ekskluziv në emisionin ‘Mirage’ .

Ajo ka folur për të kaluarën e saj, duke u kthyer pas në kohë e duke kujtuar mbrëmjen e maturës dhe dasmën e saj.

E kur jemi të dasma, Shyhretja ka bërë një rrëfim shokues, duke zbuluar një detaj nga dasma i cili në dëgjim të parë mund të duket shumë befasues.

Për të ditur se përse dasma e saj mori kaq vëmendje, kuptojeni në videon më poshtë në minutën 11:55.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *