Home / Showbiz / Kjo është arsyeja pse Agnesa është kaq seksi (Foto)

Kjo është arsyeja pse Agnesa është kaq seksi (Foto)

Agnesa Vuthaj është tejet e kujdesshme për fizikun e saj. Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku ka treguar ushqimin që konsumon, shkruan Indeksonline.
Një pjatë me perime është menyja më e mirë për një trup të shëndetshëm dhe fit. E këtë gjë e dëshmojnë edhe linjat e Agnesës të cilat janë cdo herë kaq në formë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *