Home / Kuriozitete / Kjo është dasma super luksoze që kushtoi 100 mijë euro (VIDEO)

Kjo është dasma super luksoze që kushtoi 100 mijë euro (VIDEO)

Shpenzimet e mëdha nëpër dasmat kosovare tashmë janë bërë klishe. Por të shpenzosh 100 mijë euro për një dasmë, kjo është diçka e rrallë në Kosovë.

Një shumë të tillë e ka shpenzuar familja Dedaj nga Gjakova.

Dhëndrri Dedë Dedaj me një veshje super luksoze pret helikopterin të shkoj të marr nusen e tij.

Ai bashkë me familjen e tij ka mbi 30 vjet që jeton në Zvicër, dhe si më i vogli i familjes ka zgjedhur që dasmën ta bëj në mënyrën më luksoze të mundshme. /albeu.com/

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *