Home / Showbiz / Kjo është reja bukuroshe e Shkelzen Jetishit (Foto)

Kjo është reja bukuroshe e Shkelzen Jetishit (Foto)

Të gjithë e mbani mend këngën “Xhepi”, e kënduar nga Korab Jetishi e cila ishte bërë hit në atë kohë kur ishte publikuar.
Korabi arriti që për një kohë shumë të shkurtë të bëjë shumë fansa për vete, transmeton Gazeta Express.

Përveç përkushtimit të tij në karrierë, Korabi është edhe një baba dhe bashkëshort shumë i përkushtuar. Ai shumë shpesh publikon fotografi ku shihet së bashku me familjen e tij.

E së fundmi Korabi ka shprehur dashurinë që ka për bashkëshorten e tij Genën.

Ai në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me Genën në një restorant.

“Dashuria ime”, kishte lënë mbishkrim Korabi.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *