Home / Showbiz / Kjo është torta e ditëlindjes së Albatritit, e publikon Egzona (Foto)

Kjo është torta e ditëlindjes së Albatritit, e publikon Egzona (Foto)

Albatrit Muqiqi sot ka ditëlindjen. Këngëtari i njohur ka marrë urime të shumta në këtë ditë të veçantë, shkruan Indeksonline.
Kanë qenë familjarët dhe miqtë që e kanë bërë më të bukur këtë ditë me urimet e tyre. Ndërsa bashkëshortja e tij Egzona ajo e cila ka publikuar një foto të tortës së Albatritit.
Një tortë në formë kurore, është ëmbëlsira e ditëlindjes së këngëtarit.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *