Home / Lajme / Rajon / Konfirmohet: PAN nuk merr pjesë në seancë

Konfirmohet: PAN nuk merr pjesë në seancë

Konfirmohet: PAN nuk merr pjesë në seancë

Koalicioni PAN nuk do ta marr pjesë në seancën e paralajmëruar në ora 15:00. Këtë për mediet e ka konfirmuar deputeti i Nismës, Milaim Zeka.

Në këtë seancë pikë e vetme e rendit të ditës ishte zgjedhja e kryetarit të Kuvendit dhe nënkryetarëve./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Tiranë: Vret bashkëshorten e më pas vetëvritet – (VIDEO)

Një telefonatë e mbërritur paraditen e së dielës në numrin e emergjencave 112, ka lajmëruar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *